مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات طبی سنتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید آنلاین بهترین پودر موبر واجبی قم

آنچه در این مقاله می خوانید...

پودر موبر واجبی چگونه تولید می شود؟مزایای خرید پودر موبر واجبی از فروشگاه آنلاین
پودر موبر واجبی قم

سایت فروشگاه اینترنتی به شما امکان خرید آنلاین بهترین پودر موبر واجبی قم در سراسر کشور را فراهم آورده است و شما می توانید تا سفارش خود را در بسته بندی های متنوع درب منزل تحویل بگیرید. سایت فروشگاه اینترنتی همیشه در دسترس است و بهترین پودر موبر واجبی قم را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

پودر موبر واجبی چگونه تولید می شود؟

آگاهی از روند تولید پودر موبر واجبی ما را در انتخاب و خرید بهتر این محصول کمک می کند.

پودر موبر واجبی به صورت طبیعی تولید می شود و از ترکیب زرنیخ و آهک که در طبیعت به صورت کانی در معادن هستند ساخته می شود در ایران کانی زرنیخ از معادن زرشوران تکاب استخراج شده و برای ساخت پودر موبر واجبی بدون هیچگونه دستکاری به کار می رود. بنابراین عوارضی برای مصرف کنندگان پودر موبر واجبی ندارد.

در بعضی کارخانه ها آرسنیک موجود در زرنیخ را حذف می کنند و اسانس و از سولفید یا باریوم سولفات به عنوان جایگزین آرسنیک استفاده می‌کنند. این تقلب کاری باعث عوارض می شود.

آرسنیک موجود در زرنیخ است که خواص درمانی دارد و در طب سنتی زنیخ طبع گرم و خشک دارد و برای درمان بیماری هایی از قبیل ضعف جسمانی، غلبه بلغم در بدن، روماتیسم، نازایی، لاغری، تقویت کلیه و ضد سرطان و افزایش میل جنسی، لک های پوستی استفاده می شود.

در صد استفاده از زرنیخ در پودر موبر واجبی به دو صورت است. درصد زرنیخ موجود به آهک در پودر موبر یک به شش است که موبری آن در عرض سه الی ۵ دقیقه است و در نوع  دیگر آن ۱به ۱۲ می باشد که در عرض ۱۰ الی ۱۵ دقیقه تاثیر موبری دارد. در هر دوی اینها خواص درمانی خود را دارند.

خیلی مهم است که خریداران پودر موبر واجبی به مواد و تاریخ مصرف و طریقه مصرف آن توجه کنند تا گرفتار عوارض ناشی از تقلب بودن نوره واجبی نشوند.

نگهداری پودر موبر واجبی هم حائز اهمیت است آن را در جایی خشک و دور از نور و گرما نگهداری کنید تا عملکرد خود در موزدایی و خواص درمانی را حفظ کند.

مرکز تولید و فروش نوره

مزایای خرید پودر موبر واجبی از فروشگاه آنلاین

خرید پودر موبر واجبی از فروشگاه آنلاین مزایایی دارد که به اختصار به آن می پردازیم. یکی اینکه شما با صرفه جویی در وقت و هزینه، پشت سیستم یا گوشی همراه خود به آسانی با دیدن محصولات قادر به انتخاب نوع بسته بندی دلخواه خود و خرید با قیمت مناسب هستید. دوم اینکه شما سفارش خود را درب منزل تحویل می گیرید.

توزیع مستقیم انواع نوره

مریم نقدیان فیروزی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات طبی سنتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید