مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات طبی سنتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید سرمه چهار مغز از مرکز تولیدی / ( نازلترین قیمت )

آنچه در این مقاله می خوانید...

ترکیبات سرمه چهار مغز چیست ؟مرکز تولید و توزیع سرمه چهار مغز طبیعی

سرمه چهار مغز تولید شده از بهترین مغز های مغزیجات با روش های بهینه که باعث حفظ اصالت طبیعی سرمه میشود و خاصیت های آن را در خود نگه میدارد صورت میگیرد. سرمه های چهار مغز به صورت مستقیم و بی واسطه به فروش میرسند تا کیفیت و قیمت خود را ضمانت کرده باشند. برای خرید سرمه چهار مغز از مرکز تولیدی (با نازلترین قیمت) میتوانید به سایت مراجعه کرده و سفارش خود را ثبت کنید.

ترکیبات سرمه چهار مغز چیست ؟

طب سنتی از قدیم یکی از روش های درمانی بسیار رایج و پر طرفدار و تائید شده بوده است که امروزه هم بسیار کسانی هستند که از طب سنتی و روش های آن استفاده میکنند. سرمه یا کحل (نام قدیمی آن) یک ماده سیاه یا نقره ای رنگ است که از زمان قدیم مورد استفاده برای آرایش چشم و مژه و ابرو قرار میگیرفته است و هم توسط مردان و هم توسط زنان و هم کودکان مورد استفاده قرار میگیرد وهمچنان در این دوران هم کسانی از سرمه استفاده میکنند.

سرمه نسبت به ماده ها و وسیله های آرایشی ترجیح دارد زیرا هم عوارض ندارد و هم بسیار پر خاصیت است و برای ابرو و چشم و مژه فواید فراوانی دارد. سرمه ها انواع متفاوتی دارند. بعضی از سرمه ها تک مغزی هستند مانند سرمه مغز بادام و سرمه مغز گردو و بعض سرمه ها ترکیبی هستند، مانند سرمه های 3 مغز، سرمه های 4 مغز، سرمه های 7 مغز و سرمه 10 مغز. در این مطلب به خواص و ترکیبات سرمه چهار مغز میپردازیم.

سرمه چهار مغز یکی از پر خاصیت ترین و پر مصرف ترین سرمه ها است. در جواب سوال اینکه ترکیبات سرمه چهار مغز چیست ؟ باید گفت سرمه چهار مغز از ترکیب مغز های پسته، بادام، فندق و قلم گاو تهیه میشود. سرمه چهار مغز خواص بسیاری هم دارد که در ادامه با خواص سرمه چهار مغز آشنا میشوید.

خاصیت سرمه چهار مغز باعث تقویت بینایی و جلای چشم میشود و همچنین از بیماری های مربوط به چشم جلوگیری میکند. دیگر خاصیت دیگری که برای مژه دارد هم این است که باعث تقویت مژه ها و کمک به افزایش و بلند تر شدن آن میکند و همچنین برای ابرو هم این خاصیت را دارد که باعث تقویت و پر پشت تر شدن ابرو ها میشود.

مرکز تولید و توزیع سرمه چهار مغز طبیعی

مرکز تولید و توزیع سرمه چهار مغز طبیعی بهترین و با کیفیت ترین سرمه ها را تولید کرده و همینطور عرضه میکند. برای ثبت سفارش میتوانید به سایت مراجعه کنید.

مریم نقدیان فیروزی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات طبی سنتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید