مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات طبی سنتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید نوره طب سنتی با قیمت عمده/ تشخیص نوره یا واجبی اصل

آنچه در این مقاله می خوانید...

روش تشخیص نوره طلایی یا واجبی اصل چگونه است؟خرید عمده نوره طب سنتی با پایین ترین قیمت ممکن
نوره درمانی ضد سرطان

خرید نوره طب سنتی با قیمت عمده با مراجعه به مراکز تولیدی امکان پذیر است. تشخیص نوره یا واجبی اصل با توجه به ویژگی های آن صورت می گیرد و شما می توانید با شناخت آن ها خریدی مطمئن داشته باشید.

روش تشخیص نوره طلایی یا واجبی اصل چگونه است؟

روش تشخیص نوره طلایی یا واجبی اصل با کمک مشخصات و ویژگی های امکان پذیر است و به شما کمک می کند تا با خیالی آسوده خرید عمده و یا حتی تناژی خود را انجام دهید.

  1. رنگ نوره سنتی:

برا تشخیص نوره طلایی یا واجبی اصل می توانید به رنگ محصول توجه کنید. چون این موبر اصل و طبیعی به دلیل وجود زرنیخ شاخه طلایی و درجه یک به صورت نخودی رنگ و یا استخوانی دیده می شود.

نمونه هایی که دارای این رنگ نباشند و یا سفید رنگ مشاهده گردند یعنی در ساخت ان از زرنیخ شاخه طلایی استفاده نشده است و یا مقدار زرنیخ موجود در آن بسیار کم می باشد.

  1. بوی نوره ی اصل:

نوره ی اصل و درجه یک بدون بو می باشد. بوی نوره درجه یک را تنها زمان تشکیل خمیر و ترکیب آن با آب گرم استشمام خواهید نمود.

این در حالی است که نمونه واجبی های تقلبی دارای بوی بسیار تندی هستند و دلیل این امر نیز وجود حجم بالای آهک نامرغوب می باشد.

  1. تاثیر موبری نوره زرنیخ دار:

نوره زرنیخ دار 1 به 6 برای موبری به زمانی حدود 3 الی 4 دقیقه نیاز دارد در حالی که واجبی های تقلبی برای موبری به زمان بسیار طولانی نیاز دارند.

نکته دیگر در خصوص موبری نوره اصل، زدودن موهای زائد به صورت سریع و یکدست می باشد در حالی که نمونه های تقلبی قادر به پاکسازی کامل پوست نخواهند بود.

  1. میزان یکدست بودن و نرمی پودر موبر:

نوره سنتی اصل و درجه یک باید پودری نرم و یکدست باشد. یعنی زمانی که با دست آن را بررسی می کنید، نباید دانه های آن احساس شود زیرا نشان از عدم خلوص بالا دارد و به خوبی قادر به موبری و زدودن موهای زائد نخواهد بود.

خرید عمده نوره طب سنتی با پایین ترین قیمت ممکن

خرید عمده نوره طب سنتی با پایین ترین قیمت ممکن از طریق فروشگاه آنلاین سبب افزایش رفاه حال شما مشتریان می شود چون می توانید در هر ساعت از شبانه روز که فرصت داشتید، خرید خود را انجام دهید.

همواره به یاد داشته باشید که خرید عمده نوره ممتاز بسیار ارزان تر از خرید خرده خواهد بود و از این طریق حتی بر توان خرید شما نیز افزوده می شود.

مریم نقدیان فیروزی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات طبی سنتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید