مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات طبی سنتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

راهنمای خرید نوره اعلی/ پک 10 عددی

آنچه در این مقاله می خوانید...

نکات طلایی در استفاده صحیح از نوره اعلیمشخصات فروش نوره اعلی بسته بندی شده
نوره ی اسلامی درجه یک

راهنمای خرید نوره اعلی با اطلاعاتی درست و کاربردی به شما در خرید محصول کمک خواهد کرد تا بهترین تصمیم را اتخاذ نمایید. نوره سنتی بسته بندی های متنوعی دارد و شما می توانید نمونه ای با کیفیت همچون پک 10 عددی را حتی در تعداد زیاد و به صورت عمده تهیه کنید.

نکات طلایی در استفاده صحیح از نوره اعلی

اگر چه نوره بدون بو است اما در ترکیب با آب گرم، بوی کمی از آن به مشام می رسد. بنابراین اگر به بوی واجبی اسلامی حساس هستید، لازم است تا برای جریان یافتن هوا تهویه ای در نظر بگیرید.

نوره سنتی زرنیخ دار در تماس مستقیم با ناخن به آن اسیب جدی وارد می کند بنابراین پیش از هر چیز استفاده از دستکش را هرگز فراموش نکنید.

نوره سنتی به دلیل وجود زرنیخ زرشوران تکاب دارای طبع گرم و خشکی می باشد از همین رو برای پوست خشک و حساس، آسیب زا می باشد و حتما لازم است تا از ترکیب نوره و حنا استفاده نمایید.

پیش از آن که تمامی بخش های بدن را نوره کشی نمایید، ابتدا لازم است تا نوره واجبی را بر روی بخش کوچکی از پوست امتحان نمایید تا اگر به آن حساسیتی نداشتید، برای سایر بخش های بدن نیز به کار ببرید.

در صورتی که قصد نوره کشی صورت را دارید، باید دقت داشته باشید که حد رقیقی از ترکیب آب و پودر موبر بهداشتی کافی خواهد بود. زیرا پوست صورت حساس بوده و موهای آن نیز نازک و کم پشت است.

در هنگام نوره کشی حتما لازم است که پودر موبر را به موقع از روی پوست بردارید زیرا برداشتن زودهنگام سبب عدم موبری و تاخیر در برداشتن خمیر، سبب آسیب به پوست و ایجاد قرمزی و خارش می شود.

خمیر نوره سنتی را با کاردک و قاشقک مخصوص به آرامی از روی پوست بردارید و دقت داشته باشید که به دلیل ذات چسبنده خمیر، مقداری از آن روی پوست باقی می ماند، از همین رو استحمام کردن امری لازم و ضروری می باشد.

توصیه می شود تا پس از نوره کشی و استحمام، جهت نرمی و لطافت پوست از روغن های گیاهی و طبیعی استفاده نمایید.

نوره سنتی اعلاء

مشخصات فروش نوره اعلی بسته بندی شده

مشخصات فروش نوره اعلی بسته بندی شده را می توانید در مراجعه به عطاری زرنیخ از فروشنده با تجربه بپرسید تا به اطلاعات جامعی دست یابید و با شناخت کافی اقدام به تهیه نوره سنتی وطن نمایید.

فروش نوره سنتی به دو صورت حضوری و غیر حضوری انجام می گیرد و شما می توانید به نمایندگی ها مراجعه کرده و یا محصول دلخواه را از طریق فروشگاه آنلاین سفارش دهید.

خرید نوره طب سنتی

مریم نقدیان فیروزی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات طبی سنتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید