مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات طبی سنتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش مستقیم نوره سنتی با زرنیخ شاخه طلایی

آنچه در این مقاله می خوانید...

نوره سنتی چه ترکیباتی دارد؟فروش ویژه ارزان ترین نوره سنتی با زرنیخ شاخه ای

فروش مستقیم نوره سنتی با زرنیخ شاخه طلایی از طریق سایت فروشگاه اینترنتی معتبر برای مشتریان سراسر کشور فراهم شدخه است. هموطنان با هر توان مالی با مراجعه به سایت و مشاوره آنلاین نوره سنتی با زرنیخ شاخه طلایی را به صورت اینترنتی سفارش داده و آن را طبق سلیقه و نیاز درب منزل تحویل می گیرد.

نوره سنتی چه ترکیباتی دارد؟

نوره سنتی ترکیباتی طبیعی دارد که از معادن استخراج می شود. نوره سنتی از ترکیب زرنیخ شاخه طلایی و آهک تولید می شود که فاقد اسانس و مواد شیمیایی است.

زرنیخ شاخه طلایی بهترین نوع زرنیخ است که به صورت کانی در معادن زرشوران تکاب یافت می شود. زرنیخ شاخه طلایی بعد از انتقال به کارخانه توسط دستگاه های نیمه اتوماتیک آسیاب می شود و به صورت پودری نرم مورد استفاده قرار می گیرد. آرسنیک موجود در زرنیخ شاخه طلایی دستنخورده باقی می ماند چون خواص درمانی و ضد سرطانی دارد.

آهک نیز از معادن استخراج شده و در کارخانه داخل ظروف بزرگی قرار می دهند و به آن آب می پاشند تا نرم شود. بعد از گذشت 8 ساعت آن را خرد کرده و الک می کنند.

برای ساخت نوره سنتی زرنیخ و آهک را با یکدیگر مخلوط می کنند به طوریکه نسبت زرنیخ شاخه طلایی به آهک به دو صورت یک به شش و یک به دوازده می باشد. نوره سنتی یک به شش با خلوص بالایی که دارد در زمان 3 الی 5 دقیقه موزدایی می کند که خواص درمانی آن نیز بیشتر است.

نوره سنتی یک به دوازده به 10 الی 15 دقیقه زمان برای موزدایی نیاز دارد و بیشتر کسانی که طبع گرم و خشک یا پوست خشکی دارند از این نوره سنتی استفاده می کنند.

نوره سنتی تولید شده پودری نرم به رنگ زرد استخوانی و سفید است که در ترکیب با آب گرم خمیری سبز رنگ می شود.

آرسنیک داخل نوره سنتی ضد سودا و بلغم است و با دفع آنها به طور طبیعی از ابتلا به انواع بیماری و سرطان پیشگیری و درمان می کند. به همین جهت مصرف نوره سنتی هر 15 روز یکبار برای موزدایی و خواص درمانی توصیه شده است.

نوره سنتی یک موزدای قوی است که علاوه بر از بین بردن موهای زائد به صورت یکدست رشد آنها را نیز کند می سازد و با نازک و کم پشت کردن موهای اضافی بدن پوست را لطیف و روشن می کند.

فروش ویژه ارزان ترین نوره سنتی با زرنیخ شاخه ای

سایت فروشگاه اینترنتی معتبر با فروش ویژه ارزان ترین نوره سنتی با زرنیخ شاخه ای در خدمت مشتریان در سراسر ایران است تا با مراجعه به سایت و سفارش آنلاین نوره سنتی زرنیخ شاخه ای را با کمترین قیمت و عالیترین کیفیت در بسته بندی های بهداشتی و متنوع درب منزل دریافت کنند.

مریم نقدیان فیروزی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات طبی سنتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید