مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات طبی سنتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت از تولید کننده دست اول سرمه ده مغز

آنچه در این مقاله می خوانید...

خواص سرمه ده مغز در طب سنتیقیمت روز سرمه ده مغز سنتی

سرمه ده مغز، تولید شده از بهترین مواد مغزی و بهترین روش ها برای تولید آن در نظر گرفته شده است. همین امر، یعنی بهترین مواد و بهترین روش باعث میشود تا یک محصول درجه یک، یک سرمه چشم ده مغز با کیفیت و اصل تولید بشود. قیمت از تولید کننده دست اول سرمه ده مغز مشخص میشود که باعث میشود این محصول درجه یک و با کیفیت قیمت مناسبی هم داشته باشد. برای سفارش این محصول میتوانید به سایت مراجعه کنید.

خواص سرمه ده مغز در طب سنتی

طب سنتی یکی از روش های درمانی قدیمی است که قدمت چندین قرنه دارد و همینطور در روزگاران قدیم رایج ترین و تائید شده ترین طب و روش درمان بوده است.

طب سنتی دارو ها و روش هایی را برای درمان توصیه و تجویز میکند که کاملا طبیعی و ارگانیک هستند. همین امر باعث میشود تا دارو ها و روش های درمانی عوارض بسیار کمتری داشته باشند و فواید بسیار بیشتری داشته باشند.

سرمه ماده ای آرایشی است که علاوه بر مصرفی که برای زیبایی صورت و چشم ها انجام میگیرد مصارم دارویی هم دارد و بسیار برای چشم و مژه و ابرو مفید است. سرمه توصیه شده در طب سنتی میباشد.

سرمه انواع متفاوتی دارد که این انواع متفاوت را ترکیبات تشکیل دهنده آن مشخص میکنند. سرمه ها از انواع سرمه های تک مغزی مثل سرمه مغز گردو تا سرمه های چند مغزی مانند سرمه 3 مغزی، سرمه 4 مغز، سرمه 7 مغز و سرمه 10 مغز. در این مطلب قرار است با خواص سرمه 10 مغزآشنا بشویم.

خواص سرمه ده مغز در طب سنتی :

سرمه خواص زیادی برای چشم دارد. مصرف سرمه برای تقویت بینایی و همچنین جلای چشم بسیار موثر است. همچنین باعث جلوگیری از بسیاری از بیماری های چشمی مانند تنبلی چشم و آب مروارید میشود.

برای ابرو و مژه هم باعث میشود تا تقویت بشوند و پر پشت تر بشوند.

قیمت روز سرمه ده مغز سنتی

سرمه یا کحل یک ماده آرایشی و دارویی است که از زمان قدیم مورد استفاده مردم اعم از بچه و بزرگ و زن و مرد بوده است. همچنین سفارش های زیادی از اطباء طب سنتی درباره سرمه و سرمه زدن شده است که تائید محکم و خوبی برای استفاده از سرمه میباشد. سرمه به دلیل طبیعی بودن، عوارض نداشتن و خاصیت های فروانی که دارد نسبت به وسیله هایی مثل ریمل و خط چشم بسیار ارجحیت دارد.

اما باید دقت داشت که حتما یک سرمه با کیفیت با قیمت مناسب خریداری کرد. سرمه ده مغزی که در سایت به فروش میرسد به قیمت روز سرمه ده مغز سنتی به فروش میرسد و کاملا تضمین شده است.

مریم نقدیان فیروزی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات طبی سنتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید