مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات طبی سنتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت جدید سرمه 4 مغز اعلاء / ( بادام، گردو، فندق، پسته)

آنچه در این مقاله می خوانید...

تاثیر سرمه 4 مغز بر رشد ابروهاقیمت خرید عمده سرمه 4 مغز ارزان تر است ؟

سرمه چهار مغز تولید شده از بهترین مواد مغزی و تولید شده با روش هایی بهنیه که از خواص، کیفیت و اصالت محصول حفاظت میکنند به صورت اینترنتی در سایت به فروش میرسد. برای اطلاع یابی از قیمت جدید سرمه 4 مغز اعلاء شامل ( بادام،گردو، فندق، پسته) میتوانید به سایت مراجعه کنید.

تاثیر سرمه 4 مغز بر رشد ابروها

سرمه یکی از ماده های آرایشی است که در زمان قدیم تولید و مصرف میشده. سرمه در قدیم به نام کحل شناخته میشده و طیف گسترده ای از مردم از آن استفاده میکردند. سرمه نتنها یک ماده آرایشی و زیبا کننده چشم و ابرو ها است که با خاصیت های فراوانی که دارد بسیار پر فایده است و برای ابرو ها ، مژه ها و چشم ها استفاده میشود.

سرمه همچنان در این دوره هم مورد استفاده قرار میگیرد. طب سنتی و طب نوین هر دو سرمه و سرمه کشیدن را تائید و توصیه کرده اند. سرمه برعکس مواد و لوازم آرایشی صنعتی عصر جدید عوارض ندارد و کاملا طبیعی است. به همین دلیل سرمه را هم زنان هم مردان و هم کودکان استفاده میکنند.

همانطور که گفته شد، سرمه ها کاملا طبیعی هستند، یعنی مواد تشکیل شده آنها از طبیعت گرفته میشود. سرمه ها را از ترکیب یک یا چند مغزّ مغزیجات با مغز قلم گاو تولید میکنند. به همین دلیل است که سرمه ها انواع بسیار متفاوتی دارند. سرمه ها را میتوان به دو دسته تک مغز و چند مغزی تقسیم کرد.

سرمه چهار مغز یکی از پر خاصیت ترین و پر مصرف ترین سرمه ها است که جزو سرمه های چند مغزی یا ترکیبی است. ترکیبات سرمه چهار مغز را مغز های پسته، فندوق، بادام و قلم گاو تشکیل میدهند. سرمه چهار مغز کاربرد ها و خواص و فوائد بسیاری هم دارا است که در ادامه با انها آشنا خواهیم شد.

استفاده از سرمه چهار مغز باعث بهتر شدن عملکرد بینایی و تقویت چشم ها و روشنایی آنها میشود. از بیماری های چشمی جلوگیری میکند. همچنین تاثیر سرمه 4 مغز بر رشد ابروها بسیار بالا است. به این صورت است که با کشیدن سرمه در لا به لای ابروها باعث افزایش رشد آنها، تقویت ریشه ها و جلوگیری از ریزش ابرو ها میشود.

قیمت خرید عمده سرمه 4 مغز ارزان تر است ؟

سرمه های چهار مغز تولید شده با کیفیت و درجه یک به صورت عمده هم به فروش میرسد. اگر برایتان این سوال پیش آمده که قیمت خرید عمده سرمه 4 مغز ارزان تر است؟ باید بگویم بله، صد در صد ارزان تر و به صرفه تر است.

مریم نقدیان فیروزی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات طبی سنتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید