مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات طبی سنتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرجع عرضه بدون واسطه نوره ی اسلامی درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید...

تولید نوره ی اسلامی در کارخانه چگونه است؟مرکز تولید و پخش نوره ی اسلامی به تمام ایران
نوره ی اسلامی درجه یک

سایت فروشگاه اینترنتی معتبر به عنوان مرجع عرضه بدون واسطه نوره ی اسلامی درجه یک از طریق فروش اینترنتی این محصول را در دسترس هموطنان قرار می دهد. در فروش اینترنتی نوره ی اسلامی با کیفیت درجه یک و قیمت عالی در بسته بندی های متنوع و بهداشتی درب منزل ارسال می گردد.

تولید نوره ی اسلامی در کارخانه چگونه است؟

تولید نوره ی اسلامی در کارخانه به صورت بهداشتی است. نوره ی اسلامی توسط دستگاه های نیمه اتوماتیک در کارخانه تولید می شود.

مواد به کار فته در تولید نوره ی اسلامی زرنیخ و آهک می باشد که از معادن استخراج می شود و به کارخانه منتقل می شود.

زرنیخ از نوع طلائی و حاوی آرسنیک می باشد که به صورت کانی از معادن زرشوران تکاب استخراج می شود. بعد از انتقال به کارخانه توسط دستگاه آسیاب می شوند و به صورت پودر نخودی رنگ در می آید.

آهک نیز به صورت سنگ معدن از معادن استخراج شده و پس از انتقال به کارخانه در ظروف بزرگی به آن آب می پاشند به طوریکه در آب شل نشود و بعد از گذشت 8 ساعت آن را خرد کرده و آن را الک می کنند.

برای تولید نوره ی اسلامی زرنیخ و آهک را با دو نسبت متفاوت مخلوط می کنند. نسبت زرنیخ به آهک یک به شش است که دارای خلوص بالایی است و خواص درمانی زیادی دارد و در مدت زمان 3 الی 5 دقیقه موزدایی می کند. نسبت زرنیخ به آهک یک به دوازده نیز در مدت زمان 10 الی 15 دقیقه موبری می کند.

نوره ی اسلامی تولید شده به صورت پودری نرم به رنگ زرد استخوانی و سفید است که فاقد اسانس و مواد شیمیایی است.

پس از تولید نوره ی اسلامی آن را در ظروف بهداشتی و عایق به جریان هوا و رطوبت بسته بندی می کنند که این بسته بندی ها متنوع و در ظروف یکبار مصرف و پلاستیکی و لوله ای می باشد که مشتریان براساس نیاز و سلیقه آن را خریداری می کنند.

پس از تولید نوره اسلامی در کارخانه به مراکز و فروشگاه های مجاز و معتبر ارسال می شود تا مشتریان نوره ی اسلامی را به صورت اینترنتی یا حضوری تهیه کنند.

نوره درمانی ضد سرطان

مرکز تولید و پخش نوره ی اسلامی به تمام ایران

مرکز تولید و پخش نوره ی اسلامی به تمام ایران از طریق فروش اینترنتی این محصول در سایت فروشگاه اینترنتی معتبر در خدمت طرفداران نوره ی اسلامی می باشد. مشتریان با مراجعه به سایت و سفارش اینترنتی نوره ی اسلامی را با کمترین قیمت و کیفیت عالی درب منزل تحویل می گیرند.

نوره واجبی اصل

مریم نقدیان فیروزی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات طبی سنتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید