مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات طبی سنتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز صادرات بهترین سرمه چهار مغز / ( ارسال از درب کارخانه )

آنچه در این مقاله می خوانید...

تاثیر مصرف سرمه چهار مغز برای مژه و ابروتولید سرمه چهار مغز درجه یک جهت صادرات

در تولید سرمه چهار مغز، از مغز های بسیار با کیفیت استفاده شده و روش هایی را در تولید آن بکار برده شده که باعث حفظ و نگهداری خاصیت و کیفیت آن میشود. برای تضمین این کیفیت این محصول از درب کارخانه ارسال میشود این محصول صادر هم میشود. میتوانید از مرکز صادران بهترین سرمه چهار مغز ( ارسال از درب کارخانه ) خریداری کنید.

تاثیر مصرف سرمه چهار مغز برای مژه و ابرو

سرمه یا کحل که از قدیم یک ماده آرایشی محسوب میشد هم برای زنان و هم برای مردان مورد استفاده قرار میگرفته؛ هنوز هم در عصر حاضر تولید میشود، عرضه میشود، مصرف میشود و طرفدار دارد.  دلیل هنوز رایج بودن این محصول  این است که سرمه علاوه بر خاصیت آرایشی و زیبایی ای که دارد، خاصیت دارویی هم دارد و علاوه بر این طبیعی و گیاهی است و نسبت به مواد آرایشی صنعتی و مصنوعی ارجحیت دارد و سالم تر است.

سرمه از ترکیب مغزِ مغزیجات با مغز قلم گاو تولید میشود و بر اساس ترکیبات مورد استفاده قرار گرفته متنوع میشوند. این انواع به دو دسته کلی تقسیم میشوند. یک دسته سرمه های چند مغزی و دسته دیگر سرمه های تک مغز. سرمه تک مغز از ترکیب یک مغز با مغز قلم گاو تولید میشود اما سرمه چند مغزی از ترکیب چندین مغز با مقز قلم گاو تولید میشود.

سرمه هفت مغز یکی از انوع سرمه های چند مغزی است که ترکیبات آن مغزگردو، بادام، فندق، پسته، بادام هندی، بادام تلخ و شیرین هستند.

مصرف سرمه چهار مغز میتواند باعث از بین رفتن و کاهش شدید سردر های میگرنی شود. همچنین استفاده آن برای چشم باعث تثویت بینایی، جلا گرفتن وزیبایی چشم میشود. اگر به طور مداوم از سرمه استفاده کنید چشمتان را از خطر ها و بیماری های چشمی مانند آب مروارید، خونریزی داخلی، پیری چشم، تنبلی چشم و دیگر بیماری ها مصون کند.

از نمونه های تاثیر مصرف سرمه  چهار مغز برای مژه و ابرو میتوان به پر پشت کردن و افزایش موهای آن اشاره کرد و جلوگیری از کاهش ریزش آنها.

تولید سرمه چهار مغز درجه یک جهت صادرات

سرمه چهار مغز تولید شده از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه به همراه روش های کاملا بهینه و بهداشتی جهت صادر به کشور های خارجه هم منظور میشود. تولید سرمه چهار درجه یک جهت صادرات علاوه بر این که درامد خوبی کسب میکند این نوید را میدهد که افرادی که در خارج از کشور هم هستند بتوانند از این محصول درجه یک استفاده کنند و از طرفی تضمین کیفیت میکند که حالا دارد صادر میشود.

مریم نقدیان فیروزی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات طبی سنتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید