مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات طبی سنتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پودر واجبی اسلامی اصل/ عرضه کننده بهترین نوره طب سنتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

ترکیبات پودر واجبی اسلامی اصل و مرغوبنمایندگی فروش مرغوب ترین نوره سنتی در شیراز
خرید اینترنتی نوره

پودر واجبی اسلامی اصل به صورت بسته بندی و فله در شرایط کاملا بهداشتی و استاندارد نگهداری می شود. عرضه کننده بهترین نوره طب سنتی این محصول را از تولید به مصرف با قیمت استثنایی به فروش می رساند.

ترکیبات پودر واجبی اسلامی اصل و مرغوب

ترکیبات پودر نوره اصل و مرغوب شامل آهک هیدراته و زرنیخ شاخه ای می باشد که در کنار یکدیگر خواص شگفت انگیزی را در محصول نهایی ایجاد می کنند.

این مواد اولیه توسط دستگاه های پیشرفته در کارخانه ها با هم ترکیب می شوند. برای آشنایی بیشتر شما در ادامه ویژگی های هر یک به طور جداگانه تشریح می گردد:

  • زرنیخ شاخه ای:

در میان سایر زرنیخ ها مرغوب ترین نوع است و دارای رگه های رنگ سرخ و طلایی است. این ماده دارای طبع گرم و خشک بوده و درصد خلوص آن بالا می باشد. به طوری که اثر مستقیمی در نوع عملکرد نوره طبیعی در بخش های مختلف بهداشتی و درمانی خواهد داشت.

با توجه به این که زرنیخ شاخه ای در داخل کشور فقط از معدن زرشوران تکاب استخراج می شود ماده ای کمیاب محسوب می گردد و قیمت آن گران تر از زرنیخ های دیگر است.

در صورتی که برای تهیه نوره ارگانیک از زرنیخ شاخه ای طلایی استفاده شود پودر محصول مورد نظر به رنگ زرد استخوانی خواهد بود اما چنانچه نوع سرخ آن در ترکیبات موبر به کار رود پودر حاصل به رنگ زرد پرتقالی در می آید.‌

  • آهک هیدراته:

نمونه ای بسیار مرغوب و درجه یک است. پودر آن نرم می باشد و تاثیر زیادی در فواید بهداشتی و درمانی نوره حاصل خواهد داشت. این ماده به خوبی آب دیده شده و تحت حرارت کوره ها قرار گرفته است.

هر کدام از مواد اولیه تشکیل دهنده پودر موبر در مقادیر متفاوتی با یکدیگر مخلوط می شوند و بدیهی است که این ساختار با توجه به برنامه ریزی های تولید کنندگان و میزان تقاضا تعیین خواهد شد. به طور مثال بسته های یک به شش غالبا از محصولات پرطرفدار شرکت ها می باشند.

نمایندگی فروش مرغوب ترین نوره سنتی در شیراز

نمایندگی فروش مرغوب ترین نوره سنتی در شیراز به ویژه در سال های اخیر به محلی پر رفت و آمد تبدیل شده است و روزانه میزبان تعداد زیادی از مشتریان است.

با مراجعه به این محل با بیش از ده ها مدل نوره سنتی رو به رو می شوید و به سرعت می توانید محصول دلخواه خود را تهیه فرمایید.

با توجه به این که نمایندگی ها تحت نظارت مستقیم شرکت قرار دارند، خرید نوره سنتی می تواند برای تان بسیار مقرون به صرفه باشد.

واجبی نوره ارگانیک

مریم نقدیان فیروزی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات طبی سنتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید