مشاوره و سفارش

سرمه اثمد :

اشتفاده از سرمه از زمان های قدیم از سوی انبیا توسیه فراوان شده است. 

سرمه خواص بسیار زیادی دارد که شما را وادار به خرید این محصول میکند از جمله خواص سرمه میتوان به : 

تقویت چشم

دوری از آب سیاه و کوری چشم

درمان سردرد 

خشکی و خارش چشم

تقویت روش مژه ها 

و…..

سرمه فروشگاه اینترنتی

انواع سویق :

سویق، آرد تفت داده است؛ مثل آردی که برای تهیه حلوا تفت می‌دهند. یکی از خوراکی‌های ساده، بسیار مفید و البته کمتر شناخته‌شده در میان مردم سویق است. سویق با همه سادگی‌اش، یکی از خوراکی‌هایی است که برای رشد کودکان بسیار تأثیر دارد. سویق برای تقویت زنان باردار، وزن‌گیری جنین در ماه‌های آخر بارداری نیز استفاده می‌شود.  در ماه رمضان از سویق می‌توانید به عنوان یک غذای انرژی‌زا استفاده کنید.

روغن شحم گاو :

در طب سنتی ایران و در طب اسلامی به خوردن روغن­‌هایی که منشأ حیوانی دارند مثل روغن پیه بسیار تأکید و سفارش شده است و در میان پیه­‌ها، پیه­‌ی قلوه­‌گاه چون از لطافت بیشتری برخوردار است همواره مطلوب­‌تر بوده و از اهمیّت خاصی برخوردار است.

از جمله خواصی که برای روغن پیه‌ی قلوه‌گاه گاو گفته شده، آب کردن چربی‌های زیر شکم، رشد عضلانی بدن، تناسب اندام، منبع تولید انرژی و توان بسیار عالی و تقویت کننده بسیار مؤثر سیستم دفاعی بدن است.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
نوره زرنیخ طلایی-سفارشیموجودتماس بگیرید
سرمه اثمد-سفارشیموجودتماس بگیرید
انواع سویق-سفارشیموجودتماس بگیرید
روغن حنظل-سفارشیموجودتماس بگیرید
روغن شحم گاو-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

مجموعه گروه محصولات ارگانیک رها، در سال ۱۳۹۷، فعـالیت های خود را در زمینه نوره زرنیخ طلایی و سبز، روغن شحم گاو ، انواع سویق، سرمه اثمد و همچنین انواع وسایل آرایشی بهداشتی آغاز نمود تا مسیری بس هموار را در این حوزه برای بازارهـای داخـلـی و خـارجـی در زمینه معاملات تجاری ایجاد کند.

توانایی های لازم در صادرات و فروش داخل کشور نوره زرنیخ زرد و سویق گندم و جو و دیگر محصولات نیز موجب شده تا بتوانیم با همکاری یک گروه جوان و علاقه مند به کار، رشد زیادی به بازار محصولات ارگانیک داده و بتوان موقعیت های جدیدی از نظر شغل را فراهم کرد و این مسئله با توجه به وضعیت کنونی موجود در اقتصاد کشور و حتی جهان، به عنوان یکی از مهم ترین مزیت های این گروه به شمار می آید. مـفـتخریم که در هـمـین مدت کـوتاه، توانسـته ایم بخش بسبار قـابل توجـهـی از اقـتصاد نوره و سرمه و بقیه محصولات را از آن خـود کرده و بتوانیم به پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، کمک شایانی نماییم.

مدیر مجموعه ارگانیک رها

مریم نقدیان فیروزی

Call Now Buttonتماس بگیرید