مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات طبی سنتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت سرمه نشادر شیشه سایز 30 گرم

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت سرمه نشادر تبریزیانترکیبات سرمه نشادر
قیمت سرمه نشادر

قیمت سرمه نشادر هر شیشه که سایز 30 گرمی باشد در ادامه مطلب آورده شده است و نگران نباشید نرخ خیلی بالایی ندارد چون ما بحث تولید را طوری تنظیم کرده ایم که با پایین ترین هزینه مشتری بتواند آن مقدار از محصول را که می خواهد، بدون هیچ دغدغه و نگرانی سفارش دهد البته به سایزهای دیگر نیز موجود داریم که با تماس می توانید بپرسید.

ترکیبات سرمه نشادر

قیمت سرمه نشادر تبریزیان

  1. هر بسته بیست تایی دانه ای 5000 هزار تومان
  2. جعبه ده تایی عددی 6000 هزار
  3. نرخ تکی 9000 تومان

ابو عناب و حسین از فرزندان بسطام نقل می کنند که برای ما روایت کرده محمد بن خلف از عمر بن ثویه از پدرش و او هم از امام صادق علیه السلام که مردی به آن حضرت از سفیدی چشم، درد دندان، باد و التهاب مفاصل شکایت کرد. امام فرمودند که فلفل سفید و دراز را بردار و از هریک دو درهم (شش و نیم گرم) همراه یک درهم( سه و بیست و پنج صدم گرم) نشادر خوب و صاف همه را با هم آسیاب و الک کن و در هریک از دیدگان سه میل بکش و یک ساعت صبر کن چون خیلی تند است.

این دارو سفیدی را قطع و گوشت چشم را صاف می کند و به اذن خدای متعال درد را تسکین می دهد، سپس چشمانت را با آب سرد بشوی و بعد با اثمد سرمه بکش.

 

با توجه به روایت فوق متوجه می شویم که این کالا یک یاز بهترین درمان هایی است که به راحتی می توان از آن استفاده کرد تا بیماری های به این شدت خوب شود. دقت کنید اثمد درمان تمام بیماری های بینایی است و از این رو بعد از کشیدن نشادر به اثمد توصیه شده است. ما به همین دلیل قیمت سرمه نشادر را بالا نبرده ایم تا اکثر کسانی که قصد خرید دارند، بتوانند آن را تهیه کنند.

سرمه نشادر تبریزیان

ترکیبات سرمه نشادر

  1. دار فلفل
  2. فلفل ابیض
  3. نشادر جید
مریم نقدیان فیروزی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات طبی سنتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید